Wpisy użytkownika FashionWorld<3 z dnia 15 lipca 2012

Liczba wpisów: 1

fashionworld
 
Jutro miałam jechać do Łodzi na Uniwerek, aby poczynić już krok ostateczny - ZŁOŻYĆ PAPIERY.

Siedziałam, myślałam, czytałam i kiedy patrzyłam na wszystkie tematy wykładów na LOGISTYCE olśniło mnie!

Popełniłabym wielki błąd, już w 1 klasie liceum powtarzałam sobie, że nie pójdę na studia, które mnie nie interesują, nie bd poświęcała kolejnych lat, żeby po nocach ślęczeć nad czymś co szczerze mówiąc mam w dupie. :D

I wtedy z ogromną siłą uderzyła we mnie TA MYŚL - przecież mam swój wymarzony kierunek, o którym myślenie praktycznie porzuciłam. Bo daleko, bo Wrocław, bo nie dam rady.

Dlatego jutro faktycznie JADĘ ZŁOŻYĆ DOKUMENTY, ale nie do wcześniej wymienionej ŁODZI, ale do WROCŁAWIA. :D :D

W dupie, postawię na pasję i miłość do świata MODY, ciekawe czym się ten romans dla mnie zakończy. :D :)

A tutaj macie krótki opis kierunku, na który mam nadzieję się dostać.

DZIENNIKARSTWO MODY I STYLU

Absolwent specjalności zostanie wyposażony w umiejętności m.in.: przygotowywania i redagowania tekstów prasowych i online, przygotowania profesjonalnych sesji, aranżowania zdjęciowych sesji modowych, stylizacji i wizażu, odróżniania nurtów w modzie i wzornictwie. W trakcie studiów proponujemy następujące przedmioty: historia ubioru, nurty współczesnego, wzornictwa, rynek mediów lifestylowych na świecie, rynek mediów lifestylowych w Polsce, podstawy projektowania ubioru. Zajęcia są prowadzone przez uznanych specjalistów związanych z branżą mody, praktyki i staże będą odbywać się w uznanych firmach branżowych.

Celem specjalności dziennikarstwo mody i stylu jest przygotowanie zawodowe specjalisty w zakresie:
• dziennikarstwa mody (prasowego, telewizyjnego, radiowego i internetowego)
• dziennikarstwa lifestylowego (prasowego, telewizyjnego, radiowego i internetowego) obejmującego dziedziny: życie gwiazd, aranżacja wnętrz, design.
• organizacji eventów w świecie mody i show biznesu, managera mody, specjalisty w zakresie stylizacji i wizażu.

Na Uniwerku dostałam się już na dzienne, niestety tutaj muszę udrzyć w zaoczne, gdyż kierunek ten jest dostępny jedynie na uczelni prywatnej, a jak wiadomo idą za tym spore pieniądze.

Ale plan już jest :) :D
W tygodniu muszę gdzieś dorabiać, co dwa tygodnie weekendowe zajęcia, a w wolne weekendy bd przyjeżdżać odwiedzać stare śmieci :D bo oczywiście zapomniałam dodać, że całe to studiowanie łączy się z przeprowadzką do WRO! :D :)

ENJOY i trzymajcie kciuki! :) :*
  • awatar allabout: Trzeba spelniac marzenia,raz sie zyje :) madra dziewczynka :*
  • awatar nieidealnażona: Rewelacyjny kierunek. Gratuluję odwagi. Bardzo dobrze zrobiłaś. Zawsze powtarzałam, że jeśli studiować to tylko w Krakowie lub we Wrocławiu.
  • awatar ann<3: uda się :) trzymam kciuki!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›