Wpisy użytkownika FashionWorld<3 z dnia 12 lipca 2012

Liczba wpisów: 1

fashionworld
 
Uwielbiam takie dni - słońce, upał i kompletny opierdaling. :D

Niestety zupełnie zabijają one we mnie chęć do blogowania. Co do ciuchów, toleruję jedynie ultrakrótkie szorty i przewiewne topy, całkowicie wyparłam ze świadomości istnienie dodatków, nie noszę biżuterii. A komputer obrasta kurzem, więc chyba rozumiecie dlaczego blog świeci pustkami. :P :)  

Mimo to postanowiłam TU zajrzeć i podzielić się z Wami paroma nowinkami. :P

Po 1. wygrałam z wątpliwościami i dostałam się na Uniwersytet Łódzki.

Po 2. w ostatni poniedziałek nie zdałam egzaminu na prawko. :D

Po 3. 20 lipca wyjeżdzam na rodzinno-turystyczną wycieczkę do Niemiec, więc po powrocie bd zasypywać Was outfitami i ogólnymi fotami turistik.

Po 4. od dzisiaj zaczęłam ĆWICZENIA z Ewą Chodakowską, co oznacza też przejście na tryb normalnego, rozsądnego odżywiania się (a nie tosty w środku nocy, a później pół czekolady :D ) Trzeba w końcu troszkę wyrzeźbić sylwetkę, chociaż łatwo nie bd :P bo podołałam tylko połowie ćwiczeń i ledwo żyłam. :D

To chyba tyle ciekawostek dotyczących mojej osoby :D niebawem postaram się zmobilizować i dodać jakiś wpis bardziej odpowiadający królującej tu tematyce, a teraz idę spać.

ENJOY! :) :*
  • awatar gość: http://shinybox.pl/?ref=090d6de
  • awatar allabout: Gratuluje kochana! :) Wlasnie dzis wchodzilam na Twojego bloga i patrze ze z 10 dni nie pisalas :)
  • awatar Magiczna Przytulanka <3: shinybox.pl/?ref=5317b7dr Rejestrując się na tej stronie dostaniesz paczkę z darmowymi kosmetykami do przetestowania. Kosmetyki są znanych marek a co najważniejsze, wszystko jest za DARMO.!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›