Wpisy użytkownika FashionWorld<3 z dnia 13 maja 2012

Liczba wpisów: 1

fashionworld
 
Haha, moja próżność nie zna granic, ale muszę się pochwalić nowym zakupem :D :D :D
Z okazji dzisiejszych imienin otrzymałam trochę $$, więc oczywiście natychmiast pobiegłam do komputera i dobiłam targu na portalu szafa.pl, w związku z czym niedługo przybędzie do mnie paczuszka z tym oto cudem <3 :D *.*

Koszt 65 zł z przesyłką już, no i mój będzie czerwony/koralowy :P Nie mogę się doczekać Pana listonosza. :P :D

rezerwacja-dla-fashionlover.jpg


Na zdjęciu majtki wyglądają troszkę jak pampers :D ale na szczęście na kimś bardzo ładnie się układają i nie są już oczywiście tak pomarszczone. :)

Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana kupnem, to dziewczyna, od której go zamówiłam ma jeszcze parę kompletów czarnych i czerwonych, dodatkowo fajne jest to, że za 40 zł można zamówić u niej tylko górę.

ENJOY! :) :*
  • awatar amnezja69: Jej marzenie !
  • awatar szafka: ostatnio go widziałam właśnie na allegro:) Szukam wszędzie straoju kąpielowego z kokardą na biuście i nigdzie nie moge znaleźć:| Kupiłabym ten strój właśnie z allegro (który Ty kupiłaś), ale niestety nie moge nosić strojów bez żadnych ramiączek:| Co nie zmienia faktu że jest przepiękny!
  • awatar FashionWorld<3: @szafka: ale na all widziałam też podobne właśnie z ramiączkami, więc chyba powinnaś coś znaleźć : ))
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›